Pro-Personel Pest Kontrol Onların Yeni Ev için en iyi Çim Out Pick için Kat Malikleri tavsiyelerde

Central Florida pest kontrol ve çim bakımı bir lider, Pro-Personel Pest Kontrol yeni bir ev inşa ediyoruz ev sahiplerinin, yeni ev ve Florida iklimi için en uygun çim türleri açıklar.

Orlando, FL, 18 Nisan 2015 Central Florida yeni inşaat bir sürü yeni evin bahçesinde kullanmak için çim ne tür hakkında kararlar hakkında getirecektir. Seçim için çim en yaygın türlerinden üçü, Pro-Personel Pest Kontrol hangi çim türü rehberlik ev sahiplerine sağlıyorsa kendileri için doğru.

Aziz. Augustine Bu çoğu insan için tercih ottur. Bu yoğun büyüyen koyu yeşil çim olduğunu. Bazı türleri gölge hoşgörülü ve bu çim çim ve bahçe merkezlerinde kolayca kullanılabilir. Bu çim veya fişleri ile başlamış olabilir. Bu çim derin kök gelişimini etkileyebilecek çünkü yoğun yaya trafiği oluşabilir Ancak, bazı çim bu tür istemeyebilirsiniz. Çim Bu tür sıcak yaz aylarında özellikle sulama ve gübreleme yıl 4x sürü gerektirir. Buna ek olarak, bu böcek ve mantar sorunları hasar eğilimlidir.

Bahia Çim: Central Florida ikinci en popüler çim, çimen bahia veya tohumdan kurulmuş ve soğuk mevsimlerde kahverengiye dönüşür edilebilir. Bu kuraklığa dayanıklı çim düzenli olarak biçilen olmalı ve gölge veya soğuk sıcaklıklara tahammül etmez. Bu köstebek cırcır duyarlı ve yüksek pH seviyesine sahip toprakta yetişen olmaz.

Zoysia Çim: çim Bu tür Central Florida çok yaygın değildir. Bu toprak koşulları geniş çeşitli uyum sağlar ve gölge göz yumuyor yoğun büyüyen çim olduğunu. Ancak, büyümek için iki mevsim alır ve aylık gübreleme ve sık sulama gerektirir. Çim Bu tür kolayca böcek ve çeşitli çim hastalıkları zarar uğramak eğilimindedir ve elde etmek kolay değildir.

“Central Florida çim hiç iyi türü yok,” Robert D. Welch, Orlando’nun Pro-Çalışanlar Pest Kontrol ve Çimen Başkanı belirtiyor. “Her şey uğramak istediğiniz ne kadar bakım bağlıdır, yüklü sulama sisteminin türü, toprağın pH seviyesi, bahçesinde gölge miktarı ve nasıl ıslak toprak alır. Bunlar çim için bırakmaya ne çim seçerken dikkate alınması gereken faktörlerdir. “

Bir çim koydu edildikten sonra, kurulması ve sürdürülmesi önemlidir. Bu yardımcı olmak için 407-292-7378 de Pro-Personel Pest Kontrol ve Çim Bakım uzmanlarını başvurun. Onlar canlı sohbet, online fatura ödeme gözden ve ve mükemmel müşteri hizmeti sunmak. Kendi web sitesi göz, onların çim bakım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Pro-Personel Termit ve Pest Kontrol, Inc.
1995 yılında kurulan Pro-Personel sektöründe mutlak en kaliteli termit, haşere kontrolü, ev denetimleri ve çim hizmeti veren, Central Florida bölgesinde sakinleri ve işletmelere hizmet vermektedir. (407) 292-PEST arayınız.
İletişim Bilgileri
Pro-Personel Zararlılarla Mücadele
Erica Weatherstone
407-292-PEST (7378)
İletişim
prostaffpestcontrol.com