Naropa Üniversitesi

Parker J. Palmer, uluslararası beğenilen Hoparlör, canlı akış TV hizmeti ve Naropa Üniversitesi akışı abonelik arasındaki özel bir ortaklığın bir parçası olarak Gaiam TV tarafından küresel olacak, Naropa 2015 Mezuniyet Konuşması sunun olacaktır.

BOUDER, Naropa Üniversitesi ve Gaiam TV bugün Parker J. Palmer, eğitim ve sosyal değişim çalışmalarıyla tanınan dünyaca ünlü yazar ve aktivist tarafından Naropa Üniversitesi 2015 mezuniyet konuşmasını akışı yaşamak için özel bir ortaklık duyurdu 2015 CO, 18 Nisan . Başlıklı Palmer’ın mezuniyet konuşmasında, “Inside Out From Living,” olağanüstü kariyerinden öğretilebilir anlar içerecektir. konuşma, 2015 Advance kaydı teşvik edilmektedir Pazar, 10 Mayıs tarihinde 13:30 MST başlayacak ve bit.ly/PPalmer mevcuttur olacaktır.

“Parker Palmer’ın en derin arama olursa biz olması gereken bazı görüntüye uygun olup olmadığı, kendi özgün canlarından içine büyümeye olduğunu belirttiği,” Naropa Üniversitesi Rektörü Charles G. Lief dedi. “Bu Naropa’nın içinde ve ötesinde her ikisi için de uydurma bir mesaj ve Naropa hem onun ilham mesaj paylaşımı Parker ve Gaiam TV ile ortak ağırlamaktan çok memnun” dedi.

Gaiam TV zihin, beden ve ruh için dönüşümsel medyasına adanmış önde abonelik streaming video hizmetidir. Bu onun benim Yoga kanalı üzerinden yoga, pilates ve fitness içeriği lider çevrimiçi sağlayıcısıdır ve aynı zamanda sağlık ve uzun ömür, ruhsal gelişim ve alternatif düşünme içeriği sunuyor. Naropa Üniversitesi gibi, Gaiam TV de Colorado dayanır.

“Naropa Üniversitesi ve Gaiam TV ortak bir vizyonu paylaşan ve aktif hayatımızın ve dünyamızda denge ve uyum peşinde önemini vurgulamak için çalışıyoruz,” Jaymi Bauer, Gaiam TV CMO diyor. “Tabii ki, hiç kimse zihin, beden ve ruh dönüşüm kavramını ifade ve Parker Palmer daha iyi denge! Yani, biz, U-Çayı aracılığıyla yaptığı 2015 başlama konuşmasında küresel canlı akışı bizim destek sağlayan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Biz Boulder izleyiciler ilham ve dünyada umuyoruz. “

Parker J. Palmer, Kurucu ve Cesaret Merkezi’nin Kıdemli Ortağı