GenToX Yarın Kategori Teknoloji BIO Ödülü Buzz Aday

Ödül 2015 BIO Uluslararası Sözleşmesi Biyoteknoloji Sanayi Organizasyonu tarafından barındırılmaktadır.

Prusya, PA, 18 Nisan Kralı 2015 GenToX Yarın kategorisinde Teknoloji BIO Ödülleri Buzz için aday gösterildi 2015 BIO Uluslararası Sözleşmenin ilan ediliyor. Biyoteknoloji Sanayi Organizasyonu (BIO) Hosted by, 2015 BIO Uluslararası Kongre Philadelphia, Pennsylvania Pennsylvania Convention Center’da 15-18 Haziran gerçekleşecek. Buzz BIO yarışma sırasında, endüstri liderleri toplantısında mevcut görmek istiyorum şirketler için oylama yapılacaktır. topluluk oylama süresi 14 Nisan 2015 tarihinde 09:00:00 ET başlar ve en 21 Nisan 2015 tarihinde 17:00:00 ET biter:>

“Biz bu yüzden bizim mahallede bu hakkı gibi uluslararası bir kongre bu onur için aday gösterildi onur duyuyoruz,” GenToX CEO’su Matthew Bennett dedi.

“Biz bir süre endüstri liderleri ve siz değerli akranları arasında kabul edilecek, ancak farmakogenomik test değeri hakkında tanıyorum bizim için son derece heyecan verici.”

GenToX tıbbi topluluk dünya çapında hastalara kişiselleştirilmiş bakım sağlayan yardımcı misyonuyla Pennsylvania merkezli bir farmakogenomik ve toksikoloji testleri şirketidir. Farmakogenomik testler birkaç isim ağrı yönetimi, kardiyoloji ve psikiyatrik bakım alanlarında bazı ilaçlar metabolize etmek için bir kişinin yetersizlik etkileyen gen varyasyonları belirlemek için hastanın DNA’sını analiz eder.

BIO Uluslararası Sözleşme Hakkında

Yıllık BIO International Convention biyoteknoloji endüstrisi için en büyük küresel bir olaydır. Sözleşme anahtar ağ ve ortaklık fırsatları sunmaktadır, biyoteknoloji en büyük isimleri çeker ve sanayi etkileyen önemli eğilimleri anlayışlar ve ilham sağlar.
GenToX, Inc üzerinde

Arka Plan.

GenToX ™ Prusya Kralı, PA bulunan farmakogenomik ve toksikoloji testleri şirketidir. Bizim farmakogenomik test kişiselleştirilmiş tıbbi bakım sağlayan bir hastanın DNA’sını ve bir hasta bazı ilaçlar metabolize ne kadar iyi sonuçlar yardım kılavuzu doktorlar analiz eder. Bizim tüm testler herhangi bir doktor, hastane, huzurevi veya sağlık planı için kapsamlı bir rapor ile gelir. Bölgenizdeki testi hakkında daha fazla bilgi için,> İletişim: info@gentoxtesting.com

610-291-7417

İletişim Bilgileri
Gentox
Matt Bennett
610-291-7417
İletişim
www.gentoxtesting.com