Davidson Realty For Life World Golf Village Relay Sponsorlar

Davidson Realty, Inc. Cumartesi, 25 Nisan Dünya Golf Köyü’nde For Life Amerikan Kanser Derneği’nin Röle için bir bronz seviye sponsorudur.

Aziz. Augustine FL, 18 Nisan 2015 Davidson Realty, Inc., Jacksonville ve Augustine konut gayrimenkul alanında lider, Cumartesi Nisan Dünya Golf Köyü’nde For Life Amerikan Kanser Derneği’nin Röle için bir bronz seviye sponsoru olarak imzaladı 25. Olay, öğle saatlerinde başlayan ve gece yarısı sona eriyor.

Davidson’un sponsorluk neden bir 1500 $ bağış içerir. Diğer olay sponsorlar Bug Out Servisi, Murray Bros. Caddy Shack and Residences at La Fontana bulunmaktadır.

Davidson Emlakçı Deb Pappas lojistik planlama içeren röle için Deneyimi Kurşun, yanı sıra eğlence koordinasyon görevi görür. Diğer koordinatörleri Olay, Sharon Arnold Kurşun İnsanlar Bambi Deitch Kurşun, Cure Kurşun Ashley Burg ve Medya Kurşun Cathy de Verteuil Fon bulunmaktadır.

Pappas ben kanser kavga bir hastalıktır inanıyorum “Dedi. Takım kaptanları biri geçen yıl beyin kanseri onu 20 yaşındaki kızını kaybetti. Ben acı bireylerin ve ailelerin tüm mücadele mücadele World Golf Village birleştirmek katılmak. Ben hayatımda bir çare bulabilirim de umuyorum. “

Pappas katılımı kolay olduğunu söyledi. “Herkes çevrimiçi kayıt ve bir ekip oluşturabilir. İnsanlar tüm online bağış yapmak ya da röle kendisini ürün satmak ve yapılan para bağış yapabilirsiniz. “

En az 25 takım temsil edecek bir devlet seçmiş her biri durumunda, içinde katılması bekleniyor. Davidson Realty adlı 12 kişilik ekip Illinois, Pappas ‘ev devleti temsil ediyor.

Said’in Davidson Realty Başkanı Sherry Davidson, “Deb ve diğer olay sandalyeler birlikte harika bir röle koymak gerçekten zor çalışıyoruz. Biz Dünya Golf Village topluluğu bir araya gelerek hep bu önemli davası için yaptığı gibi görmeye bekliyoruz. “

Dul bir öğle yemeğine ve hediye çantası ile onur duyacağız. Eğlence Showtime ABD ve dansöz Liz Rizzolo tarafından sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi için RelayForLife.org/WorldGolfFL ziyaret edin.

Davidson Realty, Inc.
Davidson Realty, Inc. Jacksonville ve St Augustine özellikleri ve evlerde uzmanlaşmış, Florida gayrimenkul bir liderdir. Firma 25 yılı aşkın için Jacksonville, Florida realty ön planda kalmıştır. Aziz Augustine, Florida, Davidson Realty pazarlarında ünlü World Golf Village onun merkezinden ve Jacksonville, St. Augustine ve çevresinde boyunca konut ve ticari projeler satıyor. Davidson’un kurucuları Dünya Golf Village orijinal geliştiriciler ve şirket Florida’da golf sahası evleri ve golf topluluklar eller aşağı uzmanları kalır. Davidson Realty hem alıcı ve satıcıları yardım 50’den fazla Florida Emlakçılar vardır. Davidson Realty ajanlarının çoğunluğu kısa satış, haciz ve sıkıntılı özellikleri değişen iklim gezinmek için özel uzmanlık sağlayarak, Sertifikalı Sıkıntılı Emlak Uzmanı (cdpe) atama tutun. Davidson Realty Davidson Şirketler bir bölümü; diğer bölümler Davidson Geliştirme, Davidson Property Management, Davidson Sevk Ağ, Davidson Danışmanlık Hizmetleri ve Davidson Cares kar amacı gütmeyen vakıf bulunmaktadır.

Davidson Realty hakkında daha fazla bilgi için, 904-940-5000 arayın veya www.DavidsonRealtyinc.com ziyaret edin. Http://twitter.com/DavidsonRealty at www.Facebook.com/DavidsonRealty ve Twitter at Facebook şirketi izleyin, ya da www.youtube.com/user/DavidsonRealtyInc at YouTube’da Davidson’un videoları görüntülemek.
İletişim Bilgileri
Cathy Eng
904.651.5167
İletişim