Bu Vegas’a Can not Make? Pratik Süvari Dergisi ile Longines FEI Dünya Kupası ™ Atlama Final Kapsama izleyin

Pratik Süvari dergisi size özel binici röportajlar, aksiyon dolu fotoğraf ve on getiriyor

Gaithersburg, MD, 18 Nisan 2015 # WorldCupJumping15 ile 19 Nisan ile 2015 Las Vegas Longines FEI Dünya Kupası ™ Engel Atlama Final eylem keşfi nokta onun Dünya Kupası mikro ve sosyal medya kanallarında sonuçları. Tümü # WorldCupJumping15 kapsama Adequan, Mavi Seal, Soft-Ride ve Vita Flex tarafından size getirilir.

Pratik Süvari Dünya Kupası Engel Atlama Final mikro haber güncellemeleri, fotoğraf galerileri ve Beezie Madden, McLain Ward, Zengin Fellers ve diğer fan sık kullanılanlar dahil üst Dünya Kupası atlama rakiplerin video görüşmelerini olacaktır. Orada da üst binicilik foto muhabiri Nancy Jaffer makaleleri bol olacak ve blogcular Susan Artes ve Fran Jurga atları, damatların ve olay eylemi hakkında derinlemesine perspektifleri verecektir.

“Biz üst biniciler, rekabet fotoğrafları ve raporlar ve up-to-dakikalık sonuçları ile görüşmeler yoluyla, bu heyecan verici olayın perde arkası bir görünüm vermek için mutluyuz,” Pratik Süvari Editör Sandra Oliynyk diyor.

Longines FEI Dünya Kupası Engel Atlama Finalleri sırasında, site ziyaretçilerinin sponsorlar Yumuşak Ride ve Vita Flex büyük ödül kazanmak için girebilirsiniz. Giriş formları ve facebook.com/practicalhorseman bulunan fazla bilgi. Etkinlikte iken, millet de uzak kulübesinden Adequan ve Soft-Ride hediye ile yürümek için bir fırsat olacaktır.

Pratik Süvari tarafından getirildi 2015 Longines FEI Dünya Kupası Engel Atlama Final-ziyaret http://practicalhorsemanmag.com/world-cup, münhasır kapsama herhangi kaçırmak istemiyorum.

Pratik Süvari Hakkında
Gerçek adının, Pratik Süvari dergisi tüm İngilizce disiplinlerin biniciler için binicilik ve eğitim, at bakımı ve rekabet eller, öğretici makaleler sunar. Açıkça ustaca fotoğraflandı adım adım makaleleri dergisinin hedef odaklı okuyuculara üst biniciler ve eğiticilerin uzmanlık getirmek, yazılı. Profiller ve özellikleri adanmış amatör üst profesyonellerden, topluluk duygusu yaratmak. Değerli bilgiler de kendi web sitesi PracticalHorsemanMag.com ve Facebook, Twitter ve Pinterest dahil olmak üzere sosyal medya kanallarında, bulunabilir.

Atçılık Ağı
Atçılık Ağı sağlar oluşturur ve birbirlerine ve pazarda onları bağlanırken tutkulu at meraklıları ile ilgili içerik ve hizmet dağıtır. Atçılık Ağ ödüllü dergiler At yayıncı