Berry College Mevsim Harvest Tractor YANMAR Amerika’nın Tarım Bölümü Bağışladı Kullanımı

Adairsville, GA, 18 Nisan 2015 Yanmar Amerika Agriculture,Äôs bölünme o Berry Farms Season,Äôs Harvest, bir Berry Koleji Öğrenci Enterprise yükleyici ve kazıcı ile LX4900 traktör kullanımını bağışladı olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.

Yanmar ve Berry College aynı temel değerler birçok paylaşır. 1902 yılında kurulan, Berry College, 27.000 dönüm arazi üzerinde, Roma’da world,Äôs büyük bitişik üniversite kampüsüne Gürcistan’ı yer almaktadır. özel kolej kampüsünde sürdürülebilirlik çabaları Princeton Review tarafından tanınan ve nation,Äôs premier kampüs İş Deneyimi Programı sunan yoluyla topluma ve sivil iyileştirilmesi için kendi öğrenme adamak öğrencilerine zorlukları olmuştur; Bu program tüm öğrencilere kayıt süresince ücretli, kampüs çalışmaları konumunu garanti eder. Toplum ve daha iyi bir toplum için bu özveri, insan yaşamı bizim yarınların tüm zenginleştirmek için gerekli olan ihtiyaçları için sürdürülebilir çözümler sunmak için Yanmar,Äôs misyonu ile mükemmel bir hale getirir.

Yanmar,Äôs traktör kullanımı bağış yetiştirme, yatak şekillendirme, dikim ve dahil olmak üzere, günlük bahçe ve meyve bahçesi işlemlerinde LX4900 kullanacak Berry çiftlikleri Season,Äôs Harvest, campus,Äô birçok iş deneyimi programlarından birini, yarar sağlayacak biçiliyor. Season,Äôs Hasat hedefi taze, doğal yetişen mevsimlik üretmek ve Berry topluma eğitim ve çevresinde sağlamaktır.

Www.yanmartractor.com ziyaret edin, Yanmar America,Äôs Tarım Ekipmanları bölümü hakkında daha fazla bilgi için.

YANMAR America Corporation Hakkında:

Adairsville, GA bulunan YANMAR America Corporation Ltd Yanmar Co., Osaka, Japonya merkezli global bir şirket bölgesel merkezidir. Yanmar Ltd, 1912 yılında kurulmuş ve in1933 pratik küçük dizel motoru geliştirmek için world,Äôs ilk üretici oldu. Bugün, Yanmar gelişmiş performans dizel motorlar ve dizel motorlu ekipman tasarım ve üretiminde tanınmış bir liderdir. YANMAR America Corporation, daha fazla bilgi için 101 Uluslararası Parkway, Adairsville, GA 30103. yer almaktadır, us.yanmar.com ziyaret edin.
İletişim Bilgileri
YANMAR Amerika
Delaney Langston
770-877-7602
İletişim
us.yanmar.com